Czytasz: UWAGA!
UWAGA!
Dodano: 03-01-2019

Zakład Gospodarki Komunalnej w Tryńczy Sp. z o .o. informuje, iż dnia 31.12.2018 r. w Ubieszynie doszło do poważnej awarii sieci kanalizacyjnej, powstałej na skutek wrzucenia do jednej ze studzienek dużych fragmentów folii, plandeki, włókniny jak również plastikowych butelek.

Apelujemy do mieszkańców o zaprzestanie tego typu działań, które doprowadzają m.in. do powstania zatorów na sieci oraz powodują awarie pomp w przepompowniach ścieków co skutkuje brakiem ciągłego i niezawodnego odprowadzania ścieków z naszych gospodarstw. Pamiętajmy, iż brak drożności przewodów kanalizacyjnych może doprowadzić do cofnięcia się ścieków do wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej i zalania posesji a nawet pomieszczeń mieszkalnych.

Świadome wrzucanie do sieci kanalizacyjnej odpadów stałych jest aktem wandalizmu za który odpowiedzialność ponosi jej sprawca.

Mając na uwadze dobro wszystkich mieszkańców nie pozostawajmy obojętni na tego typu zdarzenia i w przypadku ich zauważenia prosimy o niezwłoczne zgłaszanie takich sytuacji za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta pod numerem telefonu 16 642 12 88.

Jednocześnie informujemy, iż Zakład prowadzi czynności mające na celu ustalenie tożsamości osób odpowiedzialnych za powstałe awarie wobec których zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne i finansowe, poinformowane zostaną również odpowiednie służby.

 

Odpady wyciągnięte z przepompowni ścieków w Ubieszynie

świadczymy usługi w zakresie
PRACE PORZĄDKOWE

→ CAŁOROCZNE UTRZYMANIE PARKÓW, ZIELEŃCÓW I PASÓW DROGOWYCH
→ PIELĘGNACJA TRAWNIKÓW (KOSZENIE, RENOWACJA, GRABIENIE)
→ ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA KWIETNIKÓW SEZONOWYCH I WIELOLETNICH
→ SADZENIE DRZEW I KRZEWÓW ORAZ PROWADZENIE PRAC ZWIĄZANYCH Z ICH PIĘLĘGNACJĄ
→ LIKWIDACJA „DZIKICH WYSYPISK”

USŁUGI TRANSPORTOWO SPRZĘTOWE

→ USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKĄ
→ USŁUGI CIĄGNIKIEM
→ USŁUGI TRANSPORTOWE

UTRZYMANIE ZIMOWE

→ ODŚNIEŻANIE
→ POSYPYWANIE ŚRODKAMI USZORSTNIAJĄCYMI (PIASEK, SÓL, MIESZANKA SOLNO-PIASKOWA)
→ POZIMOWE SPRZĄTANIE ULIC I CHODNIKÓW

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

→ PRACE WYKOŃCZENIOWE - MONTAŻ PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, UKŁADANIE PŁYTEK
→ CYKLINOWANIE I MALOWANIE PARKIETÓW
→ UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
→ BUDOWA PRZYŁĄCZY WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNYCH

zdecydowałeś się? skontaktuj się z nami jeśli nie to zajrzyj naszej galerii
DYSPONUJEMY ODPOWIEDNIM ZAPLECZEM SPRZĘTOWYM. ZAPEWNIAMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA ZAWSZE UWZGLĘDNIAJĄC SPECYFIKĘ JEGO DZIAŁALNOŚCI I JEGO INDYWIDUALNE POTRZEBY.
zakład gospodarki komunalnej w tryńczy sp. z.o.o.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Tryńczy to instytucja zrzeszająca ludzi pracy, którzy pragną pomagać w codziennych obowiązkach mieszkańców naszej gminy i nie tylko! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom każdego klienta. Na naszej stronie możesz znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących np. pracy spółki czy też aktualnych inwestycji. Możesz także zgłosić aktualny stan swojego wodomierza poprzez formularz dostępny w nagłówku strony. Jeśli nie jesteś zdecydowany/a czy skorzystać z naszych usług to zachęcamy do przejrzenia galerii - znajdziesz tam zdjęcia z naszych realizacji.

TELEFONY ALARMOWE:

Awarie wodociągu lub kanalizacji przyjmowane są w godzinach pracy (poniedziałek – piątek) od 7:00-15:00 pod numerem telefonu 16 642 12 88.

Po godzinach pracy oraz w dni wolne pod numerami telefonów komórkowych:

690 996 742 Andrzej Gogol
601 861 547 Jacek Tytuła
607 852 724 Edward Gajowy
601 816 034 Stefan Darzycki
690 996 741 Jacek Czop

informacje o nas

NIP: 794 182 16 90, REGON: 363363282, KRS: 0000594430
Spółka zarejestrowana w : Sądzie Rejonowym w Rzeszowie XII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego. ZARZĄD: Prezes Zarządu: Magdalena Kotulska RADA NADZORCZA: Przewodniczący: Piotr Chmiel, Adam Zabłocki, Michał Chmielecki.

Godziny pracy ZGK Sp. z o.o.
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

skontaktuj się z nami

tryńcza 118

16 642 12 88

biuro@zgktryncza.pl
mapa dojazdu